Small Foot Házení kruhů „Active“

373 Kč 308,26 Kč bez DPH
IHNED K ODESLÁNÍ (1 ks)
Rozměry: 50x50x10 cm Věk:3+ Materiál: dřevo 100% FSC®, jiný materiál Počet dílů: 6 ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato klasická hra dovedností a přesnosti s 9 hracími tyčemi a 5 vrhacími kruhy, otevře soutěživou vlastnost v těch nejmenších, když se pokoušejí přehodit lana přes barevné tyče a dosáhnout nejvyššího skóre. Hrajte jednotlivě nebo s rodinou a přáteli, uvnitř i venku. Pomáhá rozvíjet zručnost a koordinaci a zlepšuje matematické dovednosti.  Dodáváno s praktickým látkovým pytlíkem ke snadnému skladování hry. Hlavní vlastnosti:
Vyrobeno z vysoce kvalitních, zodpovědně dodávaných materiálů. Odpovídá současným evropským bezpečnostním normám. Rychle sestavitelné. Ideální pro nácvik přesného hodu. moderní design, ideální k doplnění dalších her ze skupiny produktů „Active“ Vyrobeno ze 100% certifikovaného dřeva FSC®
Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.