Vážení zákazníci, ve dnech 12.7. až 19.7.2024 nebude probíhat expedice Vašich objednávek. Balíčky budou odeslány 22.7.2024. Děkujeme za pochopení. Váš Littleboss.cz

Samolepka LILIPINSO Flowers & Leaves "A3"

Značka: LILIPINSO
590 Kč –20 %
Samolepka LILIPINSO Flowers & Leaves "A3"
590 Kč –20 % 469 Kč 387,60 Kč bez DPH
SKLADEM - K ODESLÁNÍ 22.7.2024 (2 ks)

Měkká obtisková samolepka LILIPINSO pro dekoraci zdí. Skvěle doplňuje sortiment tapet LILIPINSO.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Měkká obtisková samolepka LILIPINSO pro dekoraci zdí. Skvěle doplňuje sortiment tapet LILIPINSO.

Parametry:

 • Celková velikost samolepky: 29,7 x 42 cm
 • Materiál: Matný vinyl
 • Nezanechává stopy na zdi
 • Aplikujte na hladké a čisté povrchy (nemastné a bezprašné).
 • Snadná instalace díky průsvitné přenosové vrstvě.
 • Samolepky jsou krátce po aplikaci přemístitelné.
 • Dodáváno s manuálem pro aplikaci.
 • Čtěte pokyny k instalaci.
 • Vyrobeno ve Francii.

Instalace: (z odkazu http://www.lilipinso.com/conseils-poser-stickers-lilipinso)

 1. Obsahuje-li motiv více jednotlivých prvků, oddělte jednotlivé prvky pomocí nůžek. Vystřihněte motivy s mírným přesahem, neoddělujte je přímo na hraně motivu.
 2. Zvolte místo aplikace, vyčistěte ho a vysušte, aby byla zajištěna optimální přilnavost. Ověřte např. bavlněným hadříkem, že např. zeď neuvolňuje malbu. Pokud by na takový povrch byla aplikace instalována, mohla by se časem začít odchlipovat. Pro vyčištění použijte bavlněný hadřík.
 3. Motiv je potřeba přenést na průhlednou přenosovou vrstvu. Celý motiv proto z pohledové strany přitlačte na tuto vrstvu s pomocí ploché stěrky. Pracujte opatrně, aby nedošlo k poškození přenosové vrstvy a motivu.
 4. Pečlivě a opatrně oddělte motiv na přenosové vrstvě z papírové nosné vrstvy a ujistěte se, že vzor dobře drží na přenosové vrstvě. Nedotýkejte se spodní lepové vrstvy motivu.
 5. Umístěte motiv na zvolené místo. Silně a rovnoměrně vyhlaďte motiv ze středu k okrajům, aby dobře přilnul k povrchu a vytlačili jste vzduchové bubliny.
 6. Opatrně odstraňte průhlednou přenosovou vrstvu směrem shora dolů, postupujte pomalu. V případě potřeby opět přitiskněte motiv k podkladu. Pokud je potřeba motiv během odstraňování znovu přitisknout k podkladu, postupujte opatrně, aby nedošlo k poškození samolepky.

 Otázky k použití a skladování:

Na jaké plochy lze samolepky použít?

Povrch pro aplikaci musí být hladký, suchý a čistý (to znamená nemastný a bezprašný). Ideální je před aplikací samolepky na starší malbu vyčistit stěnu jemně navlhčenou houbou s mýdlovým roztokem, opakovat čistou vodou a nechat po dobu 3 – 4 dnů schnout. U čerstvých nátěrů doporučujeme počkat cca 30 dní před vlastní instalací nálepky, i přesto že výrobce barvy garantuje zpravidla mnohem nižší dobu vysychání.

Několik tipů a triků:

Chcete-li přenést motiv na přenosovou vrstvu anebo později dobře přenést na stěnu, můžete použít gumovou nebo plastovou stěrku nebo jiný plochý a hladký předmět (např. platební kartu, pravítko, …). V případě výskytu bublinek, které se nedaří vytlačit směrem k okraji, propíchněte bublinku jehlou tak, aby zachycený vzduch mohl při vyhlazování uniknout.  

Nelepte nálepky příliš blízko, nad nebo na chladící a tepelné zdroje.

Jsou mé samolepky přemístitelné?

Ano, krátce po aplikaci. Naše nálepky jsou v době instalace a v následujících několika dnech přemístitelné. Buďte opatrní, nejsou pro tento účel přímo vyráběny. Pokud se po delší době rozhodnete samolepku přemístit, není zárukou, že toto bude možné bez poškození motivu nebo podkladu. Schopnost přemístit samolepku je závislá na přípravě a kvalitě podkladu. Nebyl-li povrch dokonale čistý a bezprašný, mohlo by dojít při snaze o přemístění samolepky k horší přilnavosti na jiném zvoleném místě.

Pokud se rozhodnu odstranit své nálepky, poškodí povrch, na který jsem je aplikoval?

Naše nálepky na stěny se snadno odstraňují a nepoškodí povrch, na kterém byly přilepeny (pokud jste dodrželi naše doporučení). Odlepte nálepku z rohu, použijte nehty a jemně odtrhněte.

Na kterém povrchu nemusí samolepky držet?

Instalace není vhodná zejména na nepravidelné povrchy, zrnité, broušené nebo hrubě omítnuté stěny, obklady, dřevo, tkaniny, sádrové povrchy... V případě pochybností nás můžete kontaktovat.

Kompletní sortiment značky LILIPINSO a všechny nbízeené kolekce najdete na oficiálním webu nebo v online katalogu https://issuu.com/lilipinso/docs/lilipinso_ctlg_18-19

Pokud máte zájem o jakýkoliv produkt značky LILIPINSO, který nemáme v nabídce? Kontaktujte nás na emailovou adresu info@littleboss.cz a my Vám rádi daný produkt objednáme.

Objevte kouzlo francouzské značky LILIPINSO, která vyrábí krásné dekorace do dětských pokojíčků - samolepky, tapety, plakáty, obrazy či dětské koberce. Jsou pestré, hravé a stylové. Na jejich designu pracují desítky zkušených a talentovaných umělců z celého světa a jejich návrhy dokonale zútulní pokojíčky vašich ratolestí.