Pura antikolikové dudlíky 2ks hustější pokrmy

Značka: PURA
189 Kč 156,20 Kč bez DPH
IHNED K ODESLÁNÍ (1 ks)

Pura antikolikový dudlík Natural VentTM je navržen tak, aby co nejvíce napodoňoval variabilní průtok mléka podobně, jako je tomu při kojení dítěte z prsu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pura antikolikový dudlík Natural VentTM je navržen tak, aby co nejvíce napodoňoval variabilní průtok mléka podobně, jako je tomu při kojení dítěte z prsu. Jeho jedinečný tvar umožňuje lepší přisátí dítěte během krmení, což spolu s prodlouženým antikolikovým ventilem dudlíku zásadně redukuje potíže s kolikou a kojeneckým refluxem. Podle úrovně průtoku (pomalý, střední, rychlý, na kaše) mají Pura dudlíky jeden, dva nebo tři otvory nebo otvor ve tvaru "Y" pro ještě rychlejší průtok nebo hustší pokrmy.

Any Bottle ... Any LidTM - patentovaný systém umožňuje použít jakoukoliv Pura láhev s jakýmkoli Pura uzávěrem. Dudlík je tedy kompatibilní se všemi Pura lahvemi (150ml, 325ml, 550ml, 850ml, nebo termo lahvemi 260ml a 650ml).

Baby Grows ... Bottle EvolvesTM - Pura láhve se přizpůsobují Vašim potřebám. Nekupujte pokaždé novou láhev. Jednoduše změňte kojeneckou láhev na láhev s náustkem / brčkem / sportovním uzávěrem tak, že vyměnit pouze silikonovou část. Šetřete tak peníze i přírodu.

Parametry:


• Balení obsahuje 2ks silikonového dudlíku Pura® Natural VentTM
• Vyrobený ze 100% silikonu medicínské kvality, bez obsahu BPA, PVC, ftalátů a jiných nebezpečných látek
• 4 úrovně průtoku, jedinečný tvar a prodloužený antikolikový ventil
• Splňuje normy EN14350, FDA, CPSC, nařízení EU 10/2011
• Chráněné patentem