Neobyčejný slabikář pro děti 2.díl

369 Kč 304,96 Kč bez DPH
SKLADEM DO 3 DNŮ
Položka byla vyprodána…

Seznamte se s partou z Neobyčejného slabikáře, která pomůže vašemu dítku se čtením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čerstvě vydané a neobyčejně krásné učebnice z pera oceňované pedagožky PaedDr. Marie Navrátilové zaujmou jak předškolní děti a prvňáčky, tak jejich rodiče. Příběhy z reálného i snového života výstižně dokreslují osobité ilustrace, společně podněcují dětskou fantazii a slovní sekvence pak svou libozvučností přímo vybízí k dramatickému čtení.

Knihy jsou vhodné pro věkovou kategorii od 3 do cca 8 let. Děti se při výuce čtení ocitnou jak v pohádce, tak třeba na závodech Formule 1 nebo rovnou na Měsíci. Přitom se naučí číst jak tiskací, tak psací písmo. Pořídit můžete první či druhý díl nebo oba díly Neobyčejného slabikáře současně.

Renomovaná autorka metodiky Sfumato®
Na slabikářích se pracovalo 3 roky. Hlavní osobou tvůrčího týmu byla PaedDr. Maria Navrátilová, která je také autorkou metodiky Sfumato® (Splývavé čtení®) a získala pamětní Stříbrnou medaili Senátu Parlamentu ČR za celoživotní přínos v oblasti elementárního školství. Její metoda je používaná již více než 25 let a pomáhá řešit i ty nejtěžší případy dyslexie, dysgrafie a dysfázie.