Everyday Baby Bryndák purple rose

Značka: Everyday Baby
299 Kč 247,11 Kč bez DPH
IHNED K ODESLÁNÍ (1 ks)

SILIKONOVÝ BRYNDÁK Je ČAS naučit se JÍST? Silikonový bryndák od Everyday Baby je konečně tady.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SILIKONOVÝ BRYNDÁK Je ČAS naučit se JÍST? Silikonový bryndák od Everyday Baby je konečně tady.

DVOJÍ SYSTÉM UCHYCENÍ – drží bryndák na svém místě. Díky dvojímu systému uchycení pásů, drží dětský silikonový bryndák stabilně na svém místě i když se dítě pohybuje.

NASTAVITELNÁ VELIKOST – vhodné pro děti od 4 měsíců do 4 let. Silikonový bryndák od Everyday Baby je navržen pro děti od 4 měsíců do 4 let díky nastavitelným pásům.

KOMPAKTNÍ SKLÁDÁNÍ – velmi malý po složení Navržen tak, aby po složení zabíral velmi málo místa ve vaší tašce!

KAPSIČKA – udrží čisté okolí. Kapsička na bryndáku zachytí jídlo, které spadne dítěti při jídle ze lžičky nebo z jeho pusinky.

ŠIROKÉ POSTRANICE – udrží jídlo na bryndáku. Navrženo se širokými postranicemi, které udrží jídlo na bryndáku a zabrání jeho vypadnutí ven.

DOBRÝ MATERIÁL! – Řekněte NE plastu! A ANO silikonu! Vybrat si produkt od značky Everyday Baby, byla správná volba. Bryndák je vyroben z vysoce kvalitního silikonu, neobsahuje ŽÁDNÉ PLASTY! Silikonový bryndák od Everyday baby je bezpečnou volbou pro zdraví vašich dětí. Silikonový bryndák od EVERYDAY BABY obsahuje 0% BPA, 0% BPF, 0% BPS a je bez ftalátů. Bryndák je dostupný ve třech krásných barvách: mintová, růžová a šedá. Silikonový bryndák z kolekce “NAUČ SE JÍST” od Everyday Baby byl navržen pro skvělé zážitky a pro pocit potěšení z jídla!

POPIS: Silikonový bryndák od Everyday Baby - kolekce "NAUČ SE JÍST" Je čas naučit se jíst? Silikonový bryndák od Everyday Baby vám tento čas usnadní! Najít správný produkt pro vaše dítě není vždy jednoduché. Z čeho je bryndák vyroben? Neobsahuje plasty? To jsou otázky, které si kladou uvědomělí rodiče. Problémy, které se mohou zdát být složité vyřešit rodičům, prověřuje společnost Everyday Baby do nejmenšího detailu, aby tak ulehčili život jak rodičům, tak dětem.