Bonikka Fairy látková panenka Angelina

Značka: Bonnika
639 Kč 528,10 Kč bez DPH
IHNED K ODESLÁNÍ (1 ks)

Hra s panenkou rozvíjí kromě jemné motoriky také schopnost pomáhat, vcítit se, posiluje vrozený cit pro péči a přes hrané příběhy napomáhá rozvoji fantazie a představivosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra s panenkou rozvíjí kromě jemné motoriky také schopnost pomáhat, vcítit se, posiluje vrozený cit pro péči a přes hrané příběhy napomáhá rozvoji fantazie a představivosti. Jelikož malé děti ještě neumí vyjádřit své emoce slovy, často je vyjadřují právě prostřednictvím hry s panenkami, kam přenášejí kousek svého vlastního světa.

Jednoduchá panenka bez speciálních funkcí, baterek a příslušenství neomezuje dětskou fantazii a dává dítěti největší prostor pro sebevyjádření.Panenky Aurora a Angelina mají šatičky z jemňoučkého nařaseného mušelínu a na první pohled zaujmou svým milým úsměvem, třpytivými křídly a kozačkami. Tyto látkové panenky z kolekce Fairy připomínají něžné pohádkové víly, nebo roztomilé andílky.

• Precizní ruční práce, kvalitní vypracování.

• Šaty lze svlékat.

• Panenka je příjemně měkká a proto je vhodná i na tulení a na spaní.

• Bezpečné i pro nejmenší.

• Testováno podle EU norem.

Složení:

Tělo a vlasy –100% certifikovaná organická bavlna Single Jersey

Šaty –100% certifikovaná bavlna (nařasený mušelín)

Výplň –100% recyklovaný polyester

Výška cca 32 cm.

Vhodné od narození. Vyrobeno na Srí Lance ve fair trade podmínkách.

Varianty:

Aurora (bílé šaty a zlatá křídla)

Angelina (růžové šaty a stříbrná křídla)

 

Jak vznikla Bonikka

Bonikka se zrodila na Srí Lance z rodinné tradice, která vznikla v roce 1895 z jednoduchého skutku s obrovským významem. Otec daroval své dceři, která odešla z domu, aby si založila vlastní rodinu, malou porcelánovou panenku na rozloučenou. Panenka jí měla připomínat jaké pevné je pouto rodiny, jaká nekonečná je láska a podpora rodičů. Od té doby tato malá panenka putovala generacemi a připomínala ženám tyto důležité hodnoty.

Mano - dnešní ředitelka rodinné fabriky na výrobu hraček DSL Lanka – dostala toto vzácné dědictví darem od své maminky a odkaz, který toto gesto nesl byl pro ni tak silný, že se roky později rozhodla zprostředkovat jej mnohem mladším dětem, dívkám a chlapcům, kteří se právě učí pochopit kým jsou, kam patří a co pro ně znamená okolní svět. A tak Mano vytvořila řadu výjimečných mazlivých panenek vyrobených důkladnou ruční prací, ze zdravých přírodních materiálů a nazvala je Bonikka, což v sinhálštině znamená "panenka".

Doplňkové parametry

Kategorie: Panenky
Kategorie dárku: Panenky