Bonikka All Natural látková panenka Neva

Značka: Bonnika
779 Kč 643,80 Kč bez DPH
IHNED K ODESLÁNÍ (1 ks)

Hra s panenkou rozvíjí kromě jemné motoriky i schopnost pomáhat, vcítit se, posiluje vrozený cit pro péči a přes hrané příběhy napomáhá rozvoji fantazie a představivosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bonikka All Natural látková panenka

 

Hra s panenkou rozvíjí kromě jemné motoriky i schopnost pomáhat, vcítit se, posiluje vrozený cit pro péči a přes hrané příběhy napomáhá rozvoji fantazie a představivosti. Jelikož malé děti ještě neumějí vyjádřit své emoce slovy, často je vyjadřují právě prostřednictvím hry s panenkami, kam přenášejí kousek svého vlastního světa. Jednoduchá panenka bez speciálních funkcí, baterek a příslušenství neomezuje dětskou fantazii a dává dítěti největší prostor na sebevyjádření.

 

  • Měkoučká příjemná bavlna.

  • Precizní ruční práce, kvalitní vypracování.

  • Šaty se dají svlékat.

  • Panenka je příjemně měkká, a proto je vhodná i na mazlení a ke spaní.

  • Bezpečné i pro nejmenší.

  • Testováno podle EU norem.

 

Složení:

Tělo a oblečení - 100% certifikovaná bavlna

Výplň – recyklované vlákno z PET lahví.

 

Výška cca 40 cm.

Vhodné od narození.

Vyrobené na Srí Lance ve fair trade podmínkách.

 

Varianty:

Neva (modré šaty)

Honey (zelené šaty)

Brook (růžové šaty)

 

Jak vznikla Bonikka

 

Bonikka se zrodila na Srí Lance z rodinné tradice, která vznikla v roce 1895 z jednoduchého skutku s obrovským významem. Otec daroval své dceři, která odešla z domu, aby si založila vlastní rodinu, porcelánovou panenku na rozloučenou. Panenka jí měla připomínat, jaké pevné je pouto rodiny, jaká nekonečná je láska a podpora rodičů. Od té doby tato panenka putovala generacemi a připomínala ženám tyto důležité hodnoty.

Mano – dnešní ředitelka rodinné fabriky na výrobu hraček – dostala toto vzácné dědictví darem od své maminky. Odkaz, který toto gesto neslo, byl pro ni tak silný, že se roky později rozhodla zprostředkovat jej mnohem mladším dětem – dívkám a chlapcům, kteří se právě učí pochopit kým jsou, kam patří a co pro ně znamená okolní svět. A tak Mano vytvořila řadu výjimečných panenek vyrobených důkladnou ruční prací, ze zdravých přírodních materiálů a nazvala je Bonikka, což v sinhálštině znamená "panenka".