BIBS Baby Bottle set na láhev

Novinka Různé barvy
Značka: BIBS
189 Kč 156,20 Kč bez DPH
IHNED K ODESLÁNÍ (1 ks) IHNED K ODESLÁNÍ (1 ks) IHNED K ODESLÁNÍ (1 ks) IHNED K ODESLÁNÍ (1 ks) IHNED K ODESLÁNÍ (2 ks) IHNED K ODESLÁNÍ (1 ks) IHNED K ODESLÁNÍ (1 ks) Zvolte variantu
Varianta

Toto je jen set doplňků na láhev. Neobsahuje skleněnou láhev, tu je nutno zakoupit samostatně.


Detailní informace

Detailní popis produktu

BIBS Baby Bottle set na láhev

 

Toto je jen set doplňků na láhev. Neobsahuje skleněnou láhev, tu je nutno zakoupit samostatně.

 

BIBS Baby Bottle skleněné láhve jsou zárukou, že miminka přijdou při krmení do kontaktu jen s kvalitním prémiovým a bezpečným materiálem. BIBS kojenecké láhve vynikají svým nadčasovým retro designem, ve kterém je dokonale propracovaný každý detail, a také spoustou praktických doplňků, které vám usnadní a zpříjemní přípravu a podávání mléčka či vody vašim nejmenším.

 

  • Kulatý tvar dudlíku, který děti znají u BIBS Colour dudlíků.

  • Oblíbená chuť a vůně přírodního kaučuku.

  • Unikátní antikolikový ventil ve tvaru srdíčka.

  • Doporučeno porodními asistentkami na podporu přirozeného kojení.

  • Všechny části ze 100% bezpečného potravinářského materiálu bez obsahu BPA, PVC a ftalátů., 100% recyklovatelné.

 

DUDLÍK:

Dudlíky jsou vyrobeny z přírodního kaučuku, který je u dětí mimořádně oblíbený díky své specifické chuti a vůni. Jejich kulatý tvar typický pro dudlíky BIBS podporuje podobné umístění jazyka a správnou aktivní techniku ​​sání jako při kojení. Dovoluje tak snadno kombinovat kojení s krmením z láhve. Unikátní antikolikový ventil ve tvaru srdíčka zabrání, aby se do bříška miminka dostával vzduch a napomáhá tak klidnému krmení bez bolesti bříška a výskytu kolík.

 

OBSAH BALENÍ:

  • Víčko.

  • Objímka.

  • 1 dudlík z přírodního kaučuku (pomalý průtok).

  • Těsnící disk – umístěte pod objímku při přenosu, na cestách, do tašky či kočárku.

  • Skládací trychtýř – pro rychlé a snadné naplnění láhve.

 

MIX&MATCH:

V prodeji je buď kompletní sada kojenecké láhve (110 ml nebo 225 ml), která vám poskytne vše, co potřebujete, abyste mohli začít, nebo si můžete zakoupit samostatnou náhradní skleněnou láhev (110 ml nebo 225 ml) a samostatný set doplňků na láhev a vyskládat si tak velikost a barvu podle vašich preferencí. V nabídce jsou samozřejmě i náhradní dudlíky.

 

BIBS Baby Bottle splňuje následující normy:

 

EN 1400+A2

EN 14350:2020

EN 71-3-2019

DIN EN 12868 2017-04

DIN EN 1186 2002-07

DIN CEN/TS 13130-23 2005-05

DIN EN ISO 11885 2009-09

 

Vyrobeno v Dánsku.

 

ČIŠTĚNÍ:

 

Před prvním použitím výrobek rozeberte a všechny části sterilizujte ponořením do vroucí vody po dobu 5 minut. Sterilizaci později opakujte podle potřeby.

 

Čistěte ručně s použitím jemného saponátu a kartáče na láhve, důkladně opláchněte. Láhev a plastové části (dudlík ne!) lze mýt v myčce nádobí. Po umytí nechte všechny části důkladně vyschnout. Dudlík nevystavujte přímému slunečnímu záření ani jiným zdrojům tepla. Z hygienických a bezpečnostních důvodů dudlík vyměňte za nový každých 4-6 týdnů.

 

Plastové části a dudlík neohřívejte/nesterilizujte v mikrovlnce. V případě ohřevu nápoje v mikrovlnce použijte jen samostatnou skleněnou láhev a nezapomeňte před krmením obsah promíchat a zkontrolovat jeho teplotu.