Pura silikonový sportovní uzávěr růžový

Značka: PURA
159 Kč 131,40 Kč bez DPH
SKLADEM U DODAVATELE - 3 AŽ 7 DNÍ
Položka byla vyprodána…

Pura nikdy nepřestává inovovat své produkty a sportovní uzávěr Big Mouth® je jeden z našich nejnovějších a nejinovativnějších produktů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pura nikdy nepřestává inovovat své produkty a sportovní uzávěr Big Mouth® je jeden z našich nejnovějších a nejinovativnějších produktů. Naším úkolem bylo vytvořit systém na pití, který bude všestranně použitelný pro malé i velké děti, dospělé, ale i sportovce a pro všechny ty, kteří hledají pohodlnou, praktickou a zdravou alternativu k různým plastovým víčkem.
Any Bottle ... Any LidTM - patentovaný systém umožňuje použít jakoukoliv Pura láhev s jakýmkoli Pura uzávěrem. Sportovní uzávěr je tedy kompatibilní se všemi Pura lahvemi (150ml, 325ml, 550ml, 850ml, nebo termo lahvemi 260ml a 650ml).
Baby Grows ... Bottle EvolvesTM - Pura láhve se přizpůsobují Vašim potřebám. Nekupujte pokaždé novou láhev. Jednoduše změňte kojeneckou láhev / láhev s náustkem / brčkem, ... na láhev se sportovním uzávěrem tak, že vyměnit pouze silikonovou část. Šetřete tak peníze i přírodu.

Balení obsahuje 1 kus Pura Big Mouth® silikonový sportovní uzávěr
• Vhodné pro děti od 3 let, nebo děti, které již umí pít z poháru
• Pura Big Mouth® sportovní uzávěr má spodní část na pití (s malým otvorem eliminujícím rozlití a ventilem zajišťujícím plynulý tok tekutin) a víko, který je součástí uzávěru a proto ho nikdy neztratíte.
• Víko výborně těsní a tak můžete láhev nosit neomezeně iv tašce či kabelce
• Vyrobený ze 100% silikonu medicínské kvality, bez obsahu BPA, PVC, ftalátů a jiných nebezpečných látek
• Splňuje normy EN14350, FDA, CPSC a nařízení EU 10/2011
• Chráněné patentem
• Pura Big Mouth® sportovní uzávěr není vhodný na sycené a horké nápoje!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: