Pura silikonové brčko 1ks

Značka: PURA
189 Kč 156,20 Kč bez DPH
VYPRODÁNO
Položka byla vyprodána…

Pura slámka je vyrobena ze 100% silikonu medicínské kvality.

Detailní informace

Detailní popis produktu

První čistě silikonový Slamková systém na trhu. Pura slámka je vyrobena ze 100% silikonu medicínské kvality. Slámka je složena ze dvou částí, díky čemuž je možné pít z láhve dvěma způsoby: Použitím obou částí lze sát brčkem běžným způsobem (láhev ve svislé poloze). Odebráním spodní části slámky lze pít z láhve stejně jako s použitím náustku (láhev nakloněná dnem vzhůru). V obou případech je slámka díky membráně v horní části netekoucí a nehrozí žádné rozlití.

Any Bottle ... Any LidTM - patentovaný systém umožňuje použít jakoukoliv Pura láhev s jakýmkoli Pura uzávěrem. Slamková set je tedy kompatibilní se všemi Pura lahvemi (150ml, 325ml, 550ml, 850ml, nebo termo lahvemi 260ml a 650ml).

Baby Grows ... Bottle EvolvesTM - Pura láhve se přizpůsobují Vašim potřebám. Nekupujte pokaždé novou láhev. Jednoduše změňte kojeneckou láhev nebo láhev s náustkem na láhev s brčkem a později se sportovním uzávěrem tak, že vyměnit pouze silikonovou část. Šetřete tak peníze i přírodu.

Parametry:


• Balení obsahuje 1 ks Pura® silikonová slámka
• 2 oddělitelné části zajišťují snadnější čištění a variabilní použití - ve svislé poloze s použitím vnitřní části slámky nebo dnem vzhůru jako náustek bez použití vnitřní části slámky
• Membrána proti rozlití
• Pura slámka je jako jediná na trhu je vyrobena ze 100% silikonu medicínské kvality, bez jakýchkoliv plastových částí, bez obsahu BPA, PVC, ftalátů a jiných nebezpečných látek
• Splňuje normy EN14350, FDA, CPSC a nařízení EU 10/2011
• Chráněné patentem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: