♥ Littleboss bude chvíli odpočívat ♥ Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že v období od 21.6.2018 do 29.6.2018 bude omezen provoz našeho eshopu. Veškeré Vaše objednávky Vám Littleboss vyřídí a odešle v týdnu 2.7.2018 až 5.7.2018. V případě dotazů, vrácení zboží nebo reklamace nás prosím kontaktujte na email info@littleboss.cz. Děkujeme Vám za pochopení Váš Littleboss.cz

Veletrh FOR KIDS 2017

Děkujeme Vám za návštěvu našeho stánku.

Veletrh FOR KIDS byl pro nás první velkou akcí, kde jsme představovali zboží z našeho eshopu. Za sebe můžu říct, že jsem si veletrh velice užila a díký Vašim pozitivním reakcím jste mě utvrdili v tom, že jsem se dala správným směrem. Také mám díky této akci a samozřejmě Vám jasnou vizi, kam chci se svým "little boss" projektem směřovat. Těšit se můžete na mnoho krásných a kvalitních věcí do Vašich pokojíčků. Navazujeme nové spolupráce s českými firmami a doufáme, že Vám v blízké době nabídneme širší sortiment doplňků nejen pro Vaše nejmenší :-)

Další akcí, na které se můžeme potkat, je Festival Mini konaný v Praze 12.-14.5. 2017. Budeme se na Vás těšit.

Eva a tým Little boss

 


 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.