Moonie Usínáček Medvěd Organic Polar

Novinka
Značka: Moonie
1 590 Kč 1 314,05 Kč bez DPH
IHNED K ODESLÁNÍ (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moonie usínáček v podobě roztomilého medvídka s nočním světlem a relaxačními zvuky pomáhá miminku uklidnit se a snáze usnout.

Uklidňující zvuky připomínají dítěti prostředí v děloze maminky před jeho narozením. Usínáček nabízí pět přírodních relaxačních zvuků (lůno matky, vítr, lesní potok, mořské vlny, déšť) a ukolébavku, složenou speciálně pro novorozence. 

Bříško medvěda svítí a slouží jako noční světlo s výběrem sedmi barev svícení. Jemné světlo pomáhá dítěti cítit se v postýlce bezpečně. Světlo je možné zapnout i bez zvuků a nechat jej svítit po celou noc. Medvěd se při svícení nijak nezahřívá a je pro dítě zcela bezpečný.  Inteligentní senzor aktivuje zvuk a světlo, když dítě začne plakat.

  • Hračka pak přehrává relaxační zvuky a jemně svítí po dobu 30 minut. 
  • Hračka se dobíjí s pomocí USB kabelu.
  • Po vyjmutí zvukového a svítícího modulu můžete hračku prát v pračce. 
  • USB kabel je součástí balení.

Medvídek je součástí produktové řady Moonie Organic, vyráběné z cetifikované organické bavlny, barvené netoxickými barvami. Bavlna pochází z produkce bez použití pesticidů a toxických hnojiv. Při pěstování organické bavlny se používá o 50% méně vody ve srovnání s průmyslovým pěstováním. Výplň hračky tvoří recyklovaný materiál. Hračka byla testována švýcarskou laboratoří SGS a je v souladu se směrnicí 2009/48/ES o bezpečnosti hraček. 

Rozměry: 28 x 16 x 10,5 cm

Vhodné pro děti od narození.