Lottie Panenka astroložka

Novinka
Značka: Lottie
649 Kč 536,36 Kč bez DPH
SKLADEM U DODAVATELE - 3 AŽ 7 DNÍ

Rozměry: 18 cm
Věk: 3+
Materiál: vinyl
Hnědé vlasy, hnědé oči

Detailní informace

Detailní popis produktu

Panenka oblečená v tmavomodré sametové bundě, růžových over kalhotech, tričku s dlouhým rukávem s puntikovaným šátkem, hnědým kloboukem a terénnímá hnědými botami. Její dalekohled na porozování vesmíru nesmí chybět.

• Kloubová panenka, jednoduše připravená k interaktivní hře
• Prémiové nylonové vlasy, hebké na dotek
• Vinylový plast bez obsahu ftalátů, velmi jemný na dotek
• Všechny doplňky a oblečení lze odejmout.
• Panenka je schopná samostatně stát na vlastních nohách
• Hnědé vlasy, hnědé oči

Je chladná zimní noc a Lottie našla perfektní místo na pozorování hvězd. Lottie pořádně oblečená se cítí, jako by viděla celý prostor skrz čočku svého dalekohledu. Obloha je plná z hvězd a Lottie je nadšená, že prozkoumá krásnou noční oblohu a dozví se o hvězdných souhvězdích a planetách. Pokud bude mít štěstí, mohla by vidět padající hvězdu!
Originální panenky Lottie s jejími plnohodnotnými doplňky vytvořila irská firma Arklu s vizí vyrobit řadu panenek, které by děti podporovaly být samy sebou. Děti nás všechny inspirují každý den. Lidé, kteří stojí za Lottie Dolls věří, že období dětství by mělo být pro každého bezstarostné a plné her. Proto se rozhodli přiložit ruku k dílu, aby nevinnost dětství ochránili. Aby děti rozvíjely svou představivost, aby si užívaly svá dobrodružství a ze všeho nejvíc, aby si hraní užívaly. Lottie je pro děti, které jdou proti proudu. Pro děti, které nebudou čekat až vyrostou, aby změnily svět. Pro děti, které se rozhodly užít si každou chvíli! Lottie chce podpořit všechny děti, aby si šly za svými sny!

Doplňkové parametry

Kategorie: Panenky
Kategorie dárku: Panenky
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JT Avatar autora Astrolozka 28.11.2020 19:28
Podle toho dalekohledu to bude spíš panenka astronomka. Astronomie je věda zabývající se popisem vesmíru, kdežto astrologie je způsob jak tahat peníze že slaboduchýh
Odpovědět