Greco Strom Matrace MINOAS 120x60 cm

Značka: Greco Strom
4 690 Kč 3 876,03 Kč bez DPH
SKLADEM U DODAVATELE - 3 AŽ 7 DNÍ

Matrace Greco Strom MINOAS Baby Pocket Spring obsahuje taštičkový pružinový systém, ve kterém každá pružina je v oddělené látkové kapse.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Matrace Greco Strom MINOAS Baby Pocket Spring obsahuje taštičkový pružinový systém, ve kterém každá pružina je v oddělené látkové kapse.

Horní a dolní vrstva matrace je z vyrobena z latexu, po stranách je pěnový podpůrný pás. Oddělené pružiny zajišťují ergonomické rozložení váhy těla a tím správné podepření páteře i končetin. V latexu je množství otvorů a celé jádro matrace zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu a vlhkosti pro zdravý spánek.

Matrace je potažena snímatelným potahem Stretch Antibacterial se speciální antibakteriální úpravou snižující možnost množení bakterií a roztočů.

  • Materál je netoxický a upravený pro zpomalené hoření.
  • Potah je možné prát v pračce.
  • Rozměry:120 x 60 x 12 cm
  • Výběr dětské matrace je velmi důležitý.
  • Materiál jádra ani povrchu by neměl obsahovat těžké kovy ani jiné nebezpečné látky.

Děti jsou ke škodlivinám mnohem citlivější než dospělí a tráví spánkem v postýlce mnohem víc času. Matrace by měla dítěti poskytnout maximální pohodlí, bezpečí, ergonomické parametry a správnou podporu těla, což je nutným předpokladem pro zdravý tělesný vývoj. Z hygienických důvodů je vhodné dítěti pořídit vždy novou matraci a používat ochranný kryt matrace.

Řecká značka Greco Strom s téměř šedesátiletou tradicí ve specializované výrobě matrací včetně matrací s medicínským atestem, matrací pro hotely apod. přináší vám i vašim dětem matrace nejvyšší kvality. Klíčem k úspěchu značky Greco Strom  jsou prvotřídní materiály a striktní dodržování postupů a certifikací.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: