Greco Strom Matrace IRIS 120x60 cm

Značka: Greco Strom
6 450 Kč 5 330,58 Kč bez DPH
SKLADEM U DODAVATELE - 3 AŽ 7 DNÍ

Matrace Greco Strom IRIS je vyrobena z inovativního materiálu Labyrinth, vyvinutého firmou Greco Strom.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Matrace Greco Strom IRIS je vyrobena z inovativního materiálu Labyrinth, vyvinutého firmou Greco Strom.

Jedná se o hypoalergenní, netoxický termoplastický elastomer, který kombinuje vlastnosti pečlivě vybraných, plně recyklovatelných syntetických vláken a struktur převzatých z přírody.

Výsledkem je bezkonkurenční kombinace elasticity, rozložení tlaku a ventilace, zajišťující maximální komfort. Trojrozměrná struktura vláken umožňuje optimální vertikální proudění vzduchu a vlhkosti. Pohyb těla během spánku způsobuje horizontální ventilaci, vytvářející perfektní mikroklima pro zdravý spánek. Matrace je potažena snímatelným potahem Stretch Antibacterial se speciální antibakteriální úpravou snižující možnost množení bakterií a roztočů.

  • Materál je netoxický a upravený pro zpomalené hoření.
  • Potah je možné prát v pračce.
  • Celá matrace se po sejmutí potahu dá propláchnout vodou, rychle uschne a je 100% vodoodpudivá.
  • Rozměry:120 x 60 x 11 cm
  • Výběr dětské matrace je velmi důležitý.
  • Materiál jádra ani povrchu by neměl obsahovat těžké kovy ani jiné nebezpečné látky.

Děti jsou ke škodlivinám mnohem citlivější než dospělí a tráví spánkem v postýlce mnohem víc času. Matrace by měla dítěti poskytnout maximální pohodlí, bezpečí, ergonomické parametry a správnou podporu těla, což je nutným předpokladem pro zdravý tělesný vývoj. Z hygienických důvodů je vhodné dítěti pořídit vždy novou matraci a používat ochranný kryt matrace.

Řecká značka Greco Strom s téměř šedesátiletou tradicí ve specializované výrobě matrací včetně matrací s medicínským atestem, matrací pro hotely apod. přináší vám i vašim dětem matrace nejvyšší kvality. Klíčem k úspěchu značky Greco Strom  jsou prvotřídní materiály a striktní dodržování postupů a certifikací.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: