Greco Strom Matrace IASO 120x60 cm

Značka: Greco Strom
5 980 Kč 4 942,15 Kč bez DPH
SKLADEM U DODAVATELE - 3 AŽ 7 DNÍ

Matrace Greco Strom IASO Hairlok je vyrobena z přírodních koňských žíní spojených přírodním latexem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Matrace Greco Strom IASO Hairlok je vyrobena z přírodních koňských žíní spojených přírodním latexem.

Koňské žíně mají výjimečnou schopnost poskytovat komfort v chladu i teple a vytvářejí příznivé mikroklima pro zdravý spánek. Vynikají vysokou elasticitou, odolností a antibakteriálními, antiroztočovými a antialergickými vlastnostmi.

Materiál přirozeně odvádí pot z těla a umožňuje vyjímečně  pohodlný a zdravý spánek. Matrace je potažena snímatelným potahem Jaquard Cotton s vysokým obsahem přírodní bavlny pro pohodlný spánek.

  • Materál je netoxický a upravený pro zpomalené hoření.
  • Potah je možné prát v pračce.
  • Rozměry: 120 x 60 x 11 cm
  • Výběr dětské matrace je velmi důležitý.
  • Materiál jádra ani povrchu by neměl obsahovat těžké kovy ani jiné nebezpečné látky.

Děti jsou ke škodlivinám mnohem citlivější než dospělí a tráví spánkem v postýlce mnohem víc času. Matrace by měla dítěti poskytnout maximální pohodlí, bezpečí, ergonomické parametry a správnou podporu těla, což je nutným předpokladem pro zdravý tělesný vývoj. Z hygienických důvodů je vhodné dítěti pořídit vždy novou matraci a používat ochranný kryt matrace.

Řecká značka Greco Strom s téměř šedesátiletou tradicí ve specializované výrobě matrací včetně matrací s medicínským atestem, matrací pro hotely apod. přináší vám i vašim dětem matrace nejvyšší kvality. Klíčem k úspěchu značky Greco Strom  jsou prvotřídní materiály a striktní dodržování postupů a certifikací.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: