Everyday Baby Náhradní dudlíky antikolik 2ks velikost S

Značka: Everyday Baby
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
SKLADEM (2 ks)

Vyberte ten správný dudlík pro vaše dítě - MilkHero Dudlík je konečně tady.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyberte ten správný dudlík pro vaše dítě - MilkHero Dudlík je konečně tady - dudlík speciálně navržen, aby usnadnil přechod od kojení ke krmení MILKHER.

DESIGN - velmi podobný matčinu prsu MillkHero dudlík usnadňuje přechod mezi kojením a krmením z lahvičky. Po velmi dlouhém a důkladném vývoji té nejdůležitější části lahvičky jsem velmi hrdi na dudlík MilkHero. Dudlík se do nejvyšší míry podobá matčinu prsu! Dudlík má pružnou horní část na bázi vysoce kvalitního lékařského silikonu s vyváženou měkkostí, která je velmi příjemná v ústech dítěte.

MĚKKÝ SILIKON - pro přirozený pocit! Měkký silikon umožňuje dítěti bezpečně a přirozeně pít z dudlíku.

ANTI-KOLIKOVÝ SYSTÉM - potlačuje žaludeční bolesti! Dudlík s anti-kolikovým systémem napomáhá předcházet bolení bříška. Antikolikový systém MilkHero umožňuje plynulý průtok, který působí proti plynatosti, kolice, refluxu a zvracení.

DOBRÝ MATERIÁL - Speciálně vybraný! Materiál dudlíku je měkký a příjemný vašemu dítěti. Vzhledem k tomu, že je vyroben z lékařského silikonu, je zcela bez BPA a dalších škodlivých látek. Dudlík MilkHero byl testován autorizovanými zkušebními ústavy pro bezpečnost vašeho dítěte!

Jakou zvolit velikosti?

(S) Malá: 0-3 měsíců;

(M) Střední: 3-6 měsíců;

(L) Velká: 6m+,

Variabilní / +: 6m+

BALENÍ OBSAHUJE: 2ks

Vhodný pro všechny láhve kolekce MilkHero!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: