Bonnika látková hračka chlapec Joe

Značka: Bonnika
699 Kč 577,69 Kč bez DPH
SKLADEM U DODAVATELE - 2 AŽ 5 DNÍ

Inspirací pro vytvoření panenek Bonikka byla rodina ... silné pouto, které nás spojuje a přes které vyjadřujeme lásku a smysl pro sounáležitost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inspirací pro vytvoření panenek Bonikka byla rodina ... silné pouto, které nás spojuje a přes které vyjadřujeme lásku a smysl pro sounáležitost. Každá panenka čeká, aby si ji osvojil někdo speciální a aby se mu stala oblíbeným věrným přátelem sdílejícím pohodu, radost i smutek a vždy mu připomínala, že je milován.

Hra s panenkou rozvíjí kromě jemné motoriky i schopnost pomáhat, vcítit se, posiluje vrozený mateřský instinkt, péče a přes hrané příběhy napomáhá rozvoji fantazie a představivosti.

Panenky Bonikka jsou ručně vyrobené z příjemně měkké certifikované bavlny v rodinné továrně na Srí Lance, fair trade způsobem, kde zaměstnanci dostávají férovou mzdu a pracují ve výborných podmínkách. Panenka je příjemně měkká a proto je vhodná i na tulení a na spaní.

Parametry:

  • 100% -ní bavlna, certifikovaná, příjemně měkká
  • Výplň z recyklovaných PET lahví
  • Šaty se dají svlékat
  • Testováno podle EU norem

Všechny produkty Bonikka jsou vyrobeny s ohledem na životní prostředí. Víme, že respektovat životní prostředí znamená respektovat celou naši planetu, kterou tak chráníme pro další generace.

Výška hračky cca 35 cm

Jak vznikla Bonikka?

Bonikka se zrodila na Srí Lance z rodinné tradice, která vznikla v roce 1895 z jednoduchého skutku s obrovským významem. Otec daroval své dceři, která odešla z domu, aby si založila vlastní rodinu, porcelánovou panenku na rozloučenou. Panenka jí měla připomínat, jaké pevné je pouto rodiny, jaká nekonečná je láska a podpora rodičů. Od té doby tato panenka putovala generacemi a připomínala ženám tyto důležité hodnoty.

Mano - dnešní ředitelka rodinné fabriky na výrobu hraček DSL Lanka - dostala toto vzácné dědictví darem od své mámy. Odkaz, který toto gesto neslo, byl pro ni tak silný, že se roky později rozhodla zprostředkovat jej mnohem mladším dětem - dívkám a chlapcům, kteří se právě učí pochopit kým jsou, kam patří a co pro ně znamená okolní svět. A tak Mano vytvořila řadu výjimečných panenek vyrobených důkladnou ruční prací, ze zdravých přírodních materiálů a nazvala jejich Bonikka, což v sinhálštině znamená "panenka".

Doplňkové parametry

Kategorie: Panenky
Kategorie dárku: Panenky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: