Bigjigs Toys Hra padající medvídci

Novinka
Značka: Bigjigs Toys
753 Kč 622,31 Kč bez DPH
SKLADEM DO 3 DNŮ
Rozměry výrobku: 14,9x14,9x40,8 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo Počet dílů: 45

Detailní informace

Detailní popis produktu

Variace na klasickou hru Jenga pro všechny věkové kategorie. Komu spadne věž, kdo zvrhne džbán s medem? Postavte věž s pomocí mezikruží a různobarevných medvědích figur, házejte kostkou a figury postupně odebírejte, dokud nespadne na vrcholu položený džbán, nebo rovnou celá stavba. Vyrobeno z kvalitních materiálů získaných z udržitelných zdrojů. Výrobek odpovídá evropským bezpečnostním standardům. Hlavní vlastnosti:
6 mezikruží a víko, 36 figur medvědů, figura džbánu a kostkarobustní a odolné provedenívyrobeno s ohledy na udržitelnost
  Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku a své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost se značkou a její věhlas rostl, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy. Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě, podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tam, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: